NV116WHM-N45

| panel Model | NV116WHM-N45 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,11.6 inch, 1366×768 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| NV116WHM-N45 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Resolutie | 1366(RGB)×768 , WXGA |
| Pixelformaat | RGB Vertical Stripe |
| Weergavegebied | 256.125(W)×144(H) mm |
| Bezel opening | - |
| Overzicht grootte | 278(W)×168(H) ×3(D) mm |
| Oppervlakte | - |
| Helderheid | 250 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Kijk hoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Weergavemodus | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Beste zicht op | Symmetry |
| Reactietijd | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kleuren weergeven | 262K 50% (CIE1931) |
| Lamp type | 8S3P WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Frequentie | 60Hz |
| Touch screen | Without |
| Vormstijl | - |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van BOE NV116WHM-N45.
BOE NV116WHM-N45 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de BOE NV116WHM-N45 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de BOE NV116WHM-N45 of andere BOE LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij BOE NV116WHM-N45 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
BOE NV116WHM-N45 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de BOE NV116WHM-N45 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de BOE NV116WHM-N45 of andere BOE LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij BOE NV116WHM-N45 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "NV116WHM-N45"
- BOE NV116WHM-N45
- NV116WHM-N45 datasheet
- NV116WHM-N45-afbeelding
- NV116WHM-N45 prijs
- NV116WHM-N45-distributeur

