NV101WXM-N51

| panel Model | NV101WXM-N51 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| NV101WXM-N51 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Resolutie | 1280(RGB)×800 , WXGA |
| Weergavegebied | 216.96(W)×135.6(H) mm |
| Overzicht grootte | 228.21(W)×148.86(H) ×4.59(D) mm |
| Helderheid | 250 cd/m² (Typ.) |
| Kijk hoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Beste zicht op | Symmetry |
| Kleuren weergeven | 16.7M 50% (CIE1931) |
| Frequentie | 60Hz |
| Vormstijl | Slim (PCBA Bent, Depth ≤3.0mm) |
| Pixelformaat | RGB Vertical Stripe |
| Bezel opening | - |
| Oppervlakte | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H), Antireflection |
| contrast ratio | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Weergavemodus | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Reactietijd | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Lamp type | WLED , With LED Driver |
| Touch screen | Without |
| Signaalinterface | eDP (2 Lanes) , 30 pins , Connector |
| Ingangsspanning | 3.3V (Typ.) |
| Milieu | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van BOE NV101WXM-N51.
BOE NV101WXM-N51 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de BOE NV101WXM-N51 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de BOE NV101WXM-N51 of andere BOE LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij BOE NV101WXM-N51 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
BOE NV101WXM-N51 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de BOE NV101WXM-N51 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de BOE NV101WXM-N51 of andere BOE LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij BOE NV101WXM-N51 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "NV101WXM-N51"
- BOE NV101WXM-N51
- NV101WXM-N51 datasheet
- NV101WXM-N51-afbeelding
- NV101WXM-N51 prijs
- NV101WXM-N51-distributeur

