NV125FHM-N62

| panel Model | NV125FHM-N62 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.5 inch, 1920×1080 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| NV125FHM-N62 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Pixelformaat | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Configuratie | RGB Vertical Stripe |
| Actief gebied | 276.48(H)×155.52(V) mm |
| Overzicht Dim. | 300.4(H)×180.9(V) ×2.85(D) mm |
| Bezel gebied | - |
| Behandeling | Antiglare |
| Luminance | 300 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Richting bekijken | Symmetry |
| Reactietijd | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kijk hoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | HADS, Normally Black, Transmissive |
| Ondersteuning kleur | 16.7M 50% (CIE1931) |
| Lichtbron | WLED [9S4P] , 15K hours , With LED Driver |
| Formulierstijl | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Frame rate | 60Hz |
| Aanraakpaneel | Without |
| Interface Type | 30 pins eDP (2 Lanes) , Connector |
| Stroomvoorziening | 3.3V (Typ.) |
| Milieu | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van BOE NV125FHM-N62.
BOE NV125FHM-N62 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de BOE NV125FHM-N62 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de BOE NV125FHM-N62 of andere BOE LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij BOE NV125FHM-N62 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
BOE NV125FHM-N62 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de BOE NV125FHM-N62 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de BOE NV125FHM-N62 of andere BOE LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij BOE NV125FHM-N62 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "NV125FHM-N62"
- BOE NV125FHM-N62
- NV125FHM-N62 datasheet
- NV125FHM-N62-afbeelding
- NV125FHM-N62 prijs
- NV125FHM-N62-distributeur
