Overzicht
Specificatie
NV116WHM-N45

NV116WHM-N45 Basis informatie
| panel Model | NV116WHM-N45 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,11.6 inch, 1366×768 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| NV116WHM-N45 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Een andere naam | - |
| OP temperatuur | 0 ~ 50 °C |
| ST temperatuur | -20 ~ 60 °C |
| Trillingsniveau | - |
| Kenmerken | |
| Opmerkingen | eDP1.2 |
NV116WHM-N45 optisch Kenmerken
| Een andere naam | - |
|---|---|
| OP temperatuur | 0 ~ 50 °C |
| ST temperatuur | -20 ~ 60 °C |
| Trillingsniveau | - |
| Kenmerken | |
| Opmerkingen | eDP1.2 |
| Luminance | 250 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Goed zicht op | Symmetry |
| Reactiesnelheid | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Kijk hoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | ADS, Normally Black, Transmissive |
| chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Ondersteuning kleur | 262K (6-bit) |
| Gamma | 50% NTSC (CIE1931) |
| Witte variatie | 1.25/1.67 (Max.)(5/13 points) |
NV116WHM-N45 mechanische Kenmerken
| Een andere naam | - |
|---|---|
| OP temperatuur | 0 ~ 50 °C |
| ST temperatuur | -20 ~ 60 °C |
| Trillingsniveau | - |
| Kenmerken | |
| Opmerkingen | eDP1.2 |
| Luminance | 250 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Goed zicht op | Symmetry |
| Reactiesnelheid | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Kijk hoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | ADS, Normally Black, Transmissive |
| chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Ondersteuning kleur | 262K (6-bit) |
| Gamma | 50% NTSC (CIE1931) |
| Witte variatie | 1.25/1.67 (Max.)(5/13 points) |
| Aantal pixels | 1366(RGB)×768, WXGA |
| Arrangement | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (B x H) | 0.0625×0.1875 mm |
| Pixelsteek (B × H) | 0.1875×0.1875 mm |
| Actieve weergave | 256.125(W)×144(H) mm |
| Overall Dim. | 278(W)×168(H) mm |
| Bezel opening | - |
| Totale diepte | 3.0 (Max.) mm |
| Vorm Vorm | Flat Rectangle |
| oriëntering | Landscape type |
| Beeldverhouding (W: H) | 16:9 |
| Vormstijl | - |
| bevestiging | Face mounting holes (8 pcs) on left, right slugs |
| Massa | 200g (Max.) |
| Oppervlakte | - |
NV116WHM-N45 Electronics Feature
| Een andere naam | - |
|---|---|
| OP temperatuur | 0 ~ 50 °C |
| ST temperatuur | -20 ~ 60 °C |
| Trillingsniveau | - |
| Kenmerken | |
| Opmerkingen | eDP1.2 |
| Luminance | 250 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Goed zicht op | Symmetry |
| Reactiesnelheid | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Kijk hoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | ADS, Normally Black, Transmissive |
| chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Ondersteuning kleur | 262K (6-bit) |
| Gamma | 50% NTSC (CIE1931) |
| Witte variatie | 1.25/1.67 (Max.)(5/13 points) |
| Aantal pixels | 1366(RGB)×768, WXGA |
| Arrangement | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (B x H) | 0.0625×0.1875 mm |
| Pixelsteek (B × H) | 0.1875×0.1875 mm |
| Actieve weergave | 256.125(W)×144(H) mm |
| Overall Dim. | 278(W)×168(H) mm |
| Bezel opening | - |
| Totale diepte | 3.0 (Max.) mm |
| Vorm Vorm | Flat Rectangle |
| oriëntering | Landscape type |
| Beeldverhouding (W: H) | 16:9 |
| Vormstijl | - |
| bevestiging | Face mounting holes (8 pcs) on left, right slugs |
| Massa | 200g (Max.) |
| Oppervlakte | - |
| Verniewings snelheid | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| Totaal verbruik | 2.4W (Max.) |
NV116WHM-N45 Signal Interface
| Een andere naam | - |
|---|---|
| OP temperatuur | 0 ~ 50 °C |
| ST temperatuur | -20 ~ 60 °C |
| Trillingsniveau | - |
| Kenmerken | |
| Opmerkingen | eDP1.2 |
| Luminance | 250 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Goed zicht op | Symmetry |
| Reactiesnelheid | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Kijk hoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | ADS, Normally Black, Transmissive |
| chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Ondersteuning kleur | 262K (6-bit) |
| Gamma | 50% NTSC (CIE1931) |
| Witte variatie | 1.25/1.67 (Max.)(5/13 points) |
| Aantal pixels | 1366(RGB)×768, WXGA |
| Arrangement | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (B x H) | 0.0625×0.1875 mm |
| Pixelsteek (B × H) | 0.1875×0.1875 mm |
| Actieve weergave | 256.125(W)×144(H) mm |
| Overall Dim. | 278(W)×168(H) mm |
| Bezel opening | - |
| Totale diepte | 3.0 (Max.) mm |
| Vorm Vorm | Flat Rectangle |
| oriëntering | Landscape type |
| Beeldverhouding (W: H) | 16:9 |
| Vormstijl | - |
| bevestiging | Face mounting holes (8 pcs) on left, right slugs |
| Massa | 200g (Max.) |
| Oppervlakte | - |
| Verniewings snelheid | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| Totaal verbruik | 2.4W (Max.) |
| Invoerstroom | 273mA (Typ.) |
| Ingangsspanning | 3.3V (Typ.) |
| Consumptie | 0.6W (Max.) |
| Signaalinterface | eDP (2 Lanes) |
| Positie | |
| Fysiek type | Connector |
| Pin Pitch | Pins |
| Bedrag | Pin Assignment |
NV116WHM-N45 backlight System
| Een andere naam | - |
|---|---|
| OP temperatuur | 0 ~ 50 °C |
| ST temperatuur | -20 ~ 60 °C |
| Trillingsniveau | - |
| Kenmerken | |
| Opmerkingen | eDP1.2 |
| Luminance | 250 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Goed zicht op | Symmetry |
| Reactiesnelheid | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Kijk hoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | ADS, Normally Black, Transmissive |
| chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Ondersteuning kleur | 262K (6-bit) |
| Gamma | 50% NTSC (CIE1931) |
| Witte variatie | 1.25/1.67 (Max.)(5/13 points) |
| Aantal pixels | 1366(RGB)×768, WXGA |
| Arrangement | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (B x H) | 0.0625×0.1875 mm |
| Pixelsteek (B × H) | 0.1875×0.1875 mm |
| Actieve weergave | 256.125(W)×144(H) mm |
| Overall Dim. | 278(W)×168(H) mm |
| Bezel opening | - |
| Totale diepte | 3.0 (Max.) mm |
| Vorm Vorm | Flat Rectangle |
| oriëntering | Landscape type |
| Beeldverhouding (W: H) | 16:9 |
| Vormstijl | - |
| bevestiging | Face mounting holes (8 pcs) on left, right slugs |
| Massa | 200g (Max.) |
| Oppervlakte | - |
| Verniewings snelheid | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| Totaal verbruik | 2.4W (Max.) |
| Invoerstroom | - |
| Ingangsspanning | 5.0/12.0/21.0V (Min./Typ./Max.) |
| Consumptie | 1.8W (Max.) |
| Signaalinterface | eDP (2 Lanes) |
| Positie | - |
| Fysiek type | Included in panel signal interface |
| Pin Pitch | Pins |
| Bedrag | 8S3P |
| Lamp type | WLED |
| Uitwisseling | - |
| Lamp vorm | 4 strings |
| Levensduur van de lamp | 15K(Min.) (Hours) |
| Backlight stuurprogramma | With LED Driver |
