NV126A1M-N51

| panel Model | NV126A1M-N51 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.6 inch, 2880×1920 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| NV126A1M-N51 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Resolutie | 2880(RGB)×1920 |
| Pixelformaat | RGB Vertical Stripe |
| Weergavegebied | 266.112(W)×177.408(H) mm |
| Bezel opening | - |
| Overzicht grootte | 271.1(W)×190.56(H) ×4.2(D) mm |
| Oppervlakte | Glare (Haze 0%), Hard coating |
| Helderheid | 320 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Kijk hoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Weergavemodus | HADS, Normally Black, Transmissive |
| Beste zicht op | Symmetry |
| Reactietijd | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 85% (CIE1931) |
| Lamp type | 8S6P WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Frequentie | 60Hz |
| Touch screen | Without |
| Paneelgewicht | 161g (Max.) |
| Signaalinterface | eDP (4 Lanes) , 40 pins , Connector |
| Ingangsspanning | 3.3V (Typ.) |
| Milieu | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van BOE NV126A1M-N51.
BOE NV126A1M-N51 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de BOE NV126A1M-N51 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de BOE NV126A1M-N51 of andere BOE LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij BOE NV126A1M-N51 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
BOE NV126A1M-N51 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de BOE NV126A1M-N51 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de BOE NV126A1M-N51 of andere BOE LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij BOE NV126A1M-N51 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "NV126A1M-N51"
- BOE NV126A1M-N51
- NV126A1M-N51 datasheet
- NV126A1M-N51-afbeelding
- NV126A1M-N51 prijs
- NV126A1M-N51-distributeur
