NV101WUM-N52

| panel Model | NV101WUM-N52 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1200×1920 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| NV101WUM-N52 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Pixelformaat | 1200(RGB)×1920 [WUXGA] |
| Configuratie | RGB Vertical Stripe |
| Actief gebied | 135.36(H)×216.576(V) mm |
| Overzicht Dim. | 141.56(H)×228.226(V) ×4.2(D) mm |
| Luminance | 400 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Richting bekijken | Symmetry |
| Reactietijd | 35 (Max.)(Tr+Td) |
| Kijk hoek | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Ondersteuning kleur | 16.7M/1.06B 68% (CIE1931) |
| Lichtbron | WLED , 15K hours , W/O Driver |
| Gewicht | 132g (Typ.) |
| Frame rate | 60Hz |
| Aanraakpaneel | PCAP |
| Interface Type | 42 pins MIPI (4 data lanes) , Connector |
| Stroomvoorziening | 1.8/3.3V (Typ.)(VDD1/VDD3) |
| Milieu | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van BOE NV101WUM-N52.
BOE NV101WUM-N52 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de BOE NV101WUM-N52 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de BOE NV101WUM-N52 of andere BOE LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij BOE NV101WUM-N52 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
BOE NV101WUM-N52 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de BOE NV101WUM-N52 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de BOE NV101WUM-N52 of andere BOE LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij BOE NV101WUM-N52 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "NV101WUM-N52"
- BOE NV101WUM-N52
- NV101WUM-N52 datasheet
- NV101WUM-N52-afbeelding
- NV101WUM-N52 prijs
- NV101WUM-N52-distributeur
