NV116WHM-A20

| panel Model | NV116WHM-A20 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,11.6 inch, 1366×768 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| NV116WHM-A20 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Actief gebied | 256.125×144 mm |
| schets | 278×171.55 mm |
| Oppervlakte | Hard coating (7H) |
| contrast ratio | 500:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Reactietijd | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kijk hoek | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | 6S4P WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalinterface | eDP (2 Lanes) , 40 pins |
| Ingangsspanning | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van BOE NV116WHM-A20.
BOE NV116WHM-A20 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de BOE NV116WHM-A20 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de BOE NV116WHM-A20 of andere BOE LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij BOE NV116WHM-A20 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
BOE NV116WHM-A20 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de BOE NV116WHM-A20 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de BOE NV116WHM-A20 of andere BOE LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij BOE NV116WHM-A20 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "NV116WHM-A20"
- BOE NV116WHM-A20
- NV116WHM-A20 datasheet
- NV116WHM-A20-afbeelding
- NV116WHM-A20 prijs
- NV116WHM-A20-distributeur

