NV125FHM-N51

| panel Model | NV125FHM-N51 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.5 inch, 1920×1080 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| NV125FHM-N51 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Pixelformaat | RGB Vertical Stripe |
| Weergavegebied | 276.48(W)×155.52(H) mm |
| Bezel opening | - |
| Helderheid | 300 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 700:1 (Typ.) (TM) |
| Kijk hoek | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Weergavemodus | HADS, Normally Black, Transmissive |
| Beste zicht op | Symmetry |
| Reactietijd | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kleuren weergeven | 262K 50% (CIE1931) |
| Lamp type | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Frequentie | 60Hz |
| Touch screen | Without |
| Vormstijl | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van BOE NV125FHM-N51.
BOE NV125FHM-N51 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de BOE NV125FHM-N51 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de BOE NV125FHM-N51 of andere BOE LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij BOE NV125FHM-N51 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
BOE NV125FHM-N51 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de BOE NV125FHM-N51 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de BOE NV125FHM-N51 of andere BOE LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij BOE NV125FHM-N51 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "NV125FHM-N51"
- BOE NV125FHM-N51
- NV125FHM-N51 datasheet
- NV125FHM-N51-afbeelding
- NV125FHM-N51 prijs
- NV125FHM-N51-distributeur

