S070SWV30HG-DC16

| panel Model | S070SWV30HG-DC16 |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×480 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| S070SWV30HG-DC16 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Systeemcategorie | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Trefwoorden Desc. | 7.0" 800*480, With CTP, 300nits, 40pins, MIPI Interface, TFT LCD Module |
| Productklasse | Graphic LCD Display |
| Product tags | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, Capacitive Touch LCD |
| Paneelsamenstelling | LCM |
| Resolutie | 800×480 |
| Beeldverhouding | 16:9 (W:H) |
| Vormfactor | Flat Rectangle |
| Actief gebied | 154.08 (W) × 85.92 (H) mm (A.A) |
| Overzicht Dimensie | 164.9 (W) × 100 (H) mm |
| Max. Diepte | 6.9 mm |
| LC-familie | TN |
| polarisator | Transmissive |
| Helderheid | 300 (Typ.) |
| contrast ratio | 500:1 (Typ.) |
| Kijk hoek | 70/70/50/70 (L/R/U/D) |
| Richting bekijken | 12 o'clock |
| Kleuren Bedrag | 262K |
| Type verlichting | WLED |
| Interface Type | MIPI |
| Interface pinnen | 40 Pins |
| Aanraakpaneel | PCAP |
| Bedrijfstemperatuur. | -20 ~ 70 °C |
| Opslagtemp. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van CDTECH S070SWV30HG-DC16.
CDTECH S070SWV30HG-DC16 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CDTECH S070SWV30HG-DC16 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CDTECH S070SWV30HG-DC16 of andere CDTECH LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CDTECH S070SWV30HG-DC16 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
CDTECH S070SWV30HG-DC16 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CDTECH S070SWV30HG-DC16 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CDTECH S070SWV30HG-DC16 of andere CDTECH LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CDTECH S070SWV30HG-DC16 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "S070SWV30HG-DC16"
- CDTECH S070SWV30HG-DC16
- S070SWV30HG-DC16 datasheet
- S070SWV30HG-DC16-afbeelding
- S070SWV30HG-DC16 prijs
- S070SWV30HG-DC16-distributeur
