S070SWV94NG

| panel Model | S070SWV94NG |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×480 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| S070SWV94NG Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Systeemcategorie | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Trefwoorden Desc. | 7.0 inch, 800*480, 400nits, 50pins, TTL interface, TFT module, CTP/RTP optional |
| Productklasse | Graphic LCD Display |
| Product tags | Color TFT-LCD, Resistive Touch LCD, Capacitive Touch LCD |
| Paneelsamenstelling | LCM |
| Resolutie | 800×480 |
| Beeldverhouding | 16:9 (W:H) |
| Vormfactor | Flat Rectangle |
| Actief gebied | 154.08 (W) × 85.92 (H) mm (A.A) |
| Overzicht Dimensie | 164.9 (W) × 100.5 (H) mm |
| Max. Diepte | 6 mm |
| LC-familie | TN |
| polarisator | Transmissive |
| Helderheid | 350 (Typ.) |
| contrast ratio | 500:1 (Typ.) |
| Kijk hoek | 70/70/50/70 (L/R/U/D) |
| Richting bekijken | 12 o'clock |
| Kleuren Bedrag | 16.7M |
| Type verlichting | WLED |
| Interface Type | TTL |
| Interface pinnen | 50 Pins |
| Aanraakpaneel | Touch Optional |
| Bedrijfstemperatuur. | -20 ~ 70 °C |
| Opslagtemp. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van CDTECH S070SWV94NG.
CDTECH S070SWV94NG zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CDTECH S070SWV94NG pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CDTECH S070SWV94NG of andere CDTECH LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CDTECH S070SWV94NG distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
CDTECH S070SWV94NG zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CDTECH S070SWV94NG pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CDTECH S070SWV94NG of andere CDTECH LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CDTECH S070SWV94NG distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "S070SWV94NG"
- CDTECH S070SWV94NG
- S070SWV94NG datasheet
- S070SWV94NG-afbeelding
- S070SWV94NG prijs
- S070SWV94NG-distributeur
