S070BWX02NN-FC31

| panel Model | S070BWX02NN-FC31 |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×1280 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| S070BWX02NN-FC31 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Systeemcategorie | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serie | S070BWX02NN |
| Trefwoorden Desc. | 7 inch With CTP, 800*1280, 300nits, 31pins, MIPI I/F, LCD Display, TFT Module, Direct bonding |
| Productklasse | Graphic LCD Display |
| Product tags | Color TFT-LCD, Capacitive Touch LCD |
| Paneelsamenstelling | LCM |
| Resolutie | 800×1280 |
| Beeldverhouding | 10:16 (W:H) |
| Vormfactor | Flat Rectangle |
| Actief gebied | 94.2 (W) × 150.72 (H) mm (A.A) |
| Overzicht Dimensie | 108.25 (W) × 167.8 (H) mm |
| Max. Diepte | 4 mm |
| LC-familie | IPS Family |
| polarisator | Transmissive |
| Helderheid | 300 (Typ.) |
| contrast ratio | 300:1 (Typ.) |
| Kijk hoek | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Richting bekijken | Symmetry |
| Kleuren Bedrag | 16.7M |
| Type verlichting | WLED |
| Interface Type | MIPI |
| Interface pinnen | 31 Pins |
| Aanraakpaneel | PCAP |
| Bedrijfstemperatuur. | -10 ~ 60 °C |
| Opslagtemp. | -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van CDTECH S070BWX02NN-FC31.
CDTECH S070BWX02NN-FC31 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CDTECH S070BWX02NN-FC31 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CDTECH S070BWX02NN-FC31 of andere CDTECH LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CDTECH S070BWX02NN-FC31 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
CDTECH S070BWX02NN-FC31 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CDTECH S070BWX02NN-FC31 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CDTECH S070BWX02NN-FC31 of andere CDTECH LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CDTECH S070BWX02NN-FC31 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "S070BWX02NN-FC31"
- CDTECH S070BWX02NN-FC31
- S070BWX02NN-FC31 datasheet
- S070BWX02NN-FC31-afbeelding
- S070BWX02NN-FC31 prijs
- S070BWX02NN-FC31-distributeur
