S070WS08H

| panel Model | S070WS08H |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| S070WS08H Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 153.6×90 mm |
| schets | 165.25×104.89 mm |
| Oppervlakte | |
| contrast ratio | 700:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 62% |
| Reactietijd | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kijk hoek | 75/75/65/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | 3S9P WLED Without Driver |
| Signaalinterface | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 40 pins |
| Ingangsspanning | 3.3/11.0/20.0/-6.8V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van CDTECH S070WS08H.
CDTECH S070WS08H zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CDTECH S070WS08H pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CDTECH S070WS08H of andere CDTECH LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CDTECH S070WS08H distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
CDTECH S070WS08H zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CDTECH S070WS08H pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CDTECH S070WS08H of andere CDTECH LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CDTECH S070WS08H distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "S070WS08H"
- CDTECH S070WS08H
- S070WS08H datasheet
- S070WS08H-afbeelding
- S070WS08H prijs
- S070WS08H-distributeur
