S070SWV27HG

| panel Model | S070SWV27HG |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×480 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| S070SWV27HG Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Systeemcategorie | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Trefwoorden Desc. | 7.0inch, 800*480, 500nits, 50pins, TTL interface, TFT wide temperature LCDl module |
| Productklasse | Graphic LCD Display |
| Product tags | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, High Brightness LCD |
| Paneelsamenstelling | LCM |
| Resolutie | 800×480 |
| Beeldverhouding | 16:9 (W:H) |
| Vormfactor | Flat Rectangle |
| Actief gebied | 154.08 (W) × 85.92 (H) mm (A.A) |
| Overzicht Dimensie | 164.9 (W) × 100 (H) mm |
| Max. Diepte | 5.7 mm |
| LC-familie | TN |
| polarisator | Transmissive |
| Helderheid | 500 (Typ.) |
| contrast ratio | 700:1 (Typ.) |
| Kijk hoek | 70/70/50/70 (L/R/U/D) |
| Richting bekijken | 12 o'clock |
| Kleuren Bedrag | 16.7M |
| Type verlichting | WLED |
| Interface Type | TTL |
| Interface pinnen | 50 Pins |
| Aanraakpaneel | Touch Optional |
| Bedrijfstemperatuur. | -30 ~ 85 °C |
| Opslagtemp. | -30 ~ 85 °C |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van CDTECH S070SWV27HG.
CDTECH S070SWV27HG zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CDTECH S070SWV27HG pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CDTECH S070SWV27HG of andere CDTECH LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CDTECH S070SWV27HG distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
CDTECH S070SWV27HG zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CDTECH S070SWV27HG pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CDTECH S070SWV27HG of andere CDTECH LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CDTECH S070SWV27HG distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "S070SWV27HG"
- CDTECH S070SWV27HG
- S070SWV27HG datasheet
- S070SWV27HG-afbeelding
- S070SWV27HG prijs
- S070SWV27HG-distributeur
