S070BWX02NN

| panel Model | S070BWX02NN |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×1280 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| S070BWX02NN Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Systeemcategorie | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Trefwoorden Desc. | 7.0 "800*1280, MIPI I/F, 300nits, 31pins, TFT LCD Module |
| Productklasse | Graphic LCD Display |
| Product tags | Color TFT-LCD, IPS LCD |
| Paneelsamenstelling | LCM |
| Resolutie | 800×1280 |
| Beeldverhouding | 10:16 (W:H) |
| Vormfactor | Flat Rectangle |
| Actief gebied | 94.2 (W) × 150.72 (H) mm (A.A) |
| Overzicht Dimensie | 99.85 (W) × 161.7 (H) mm |
| Max. Diepte | 2.2 mm |
| LC-familie | IPS Family |
| polarisator | Transmissive |
| Helderheid | 300 (Typ.) |
| contrast ratio | 350:1 (Typ.) |
| Kijk hoek | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Richting bekijken | Symmetry |
| Kleuren Bedrag | 16.7M |
| Type verlichting | WLED |
| Interface Type | MIPI |
| Interface pinnen | 31 Pins |
| Aanraakpaneel | Touch Optional |
| Bedrijfstemperatuur. | -10 ~ 60 °C |
| Opslagtemp. | -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van CDTECH S070BWX02NN.
CDTECH S070BWX02NN zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CDTECH S070BWX02NN pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CDTECH S070BWX02NN of andere CDTECH LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CDTECH S070BWX02NN distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
CDTECH S070BWX02NN zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CDTECH S070BWX02NN pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CDTECH S070BWX02NN of andere CDTECH LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CDTECH S070BWX02NN distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "S070BWX02NN"
- CDTECH S070BWX02NN
- S070BWX02NN datasheet
- S070BWX02NN-afbeelding
- S070BWX02NN prijs
- S070BWX02NN-distributeur
