S070SWV95HG

| panel Model | S070SWV95HG |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×480 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| S070SWV95HG Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Systeemcategorie | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serie | S070SWV95HG |
| Trefwoorden Desc. | 7.0 inch 800*480, Without TP, 500nits, 40pins, RGB Interface, TFT-LCD Module |
| Productklasse | Graphic LCD Display |
| Product tags | Color TFT-LCD |
| Paneelsamenstelling | LCM |
| Resolutie | 800×480 |
| Beeldverhouding | 16:9 (W:H) |
| Vormfactor | Flat Rectangle |
| Actief gebied | 154.08 (W) × 85.92 (H) mm (A.A) |
| Overzicht Dimensie | 164.9 (W) × 100 (H) mm |
| Max. Diepte | 3.5 mm |
| LC-familie | TN |
| polarisator | Transmissive |
| Helderheid | 500 (Typ.) |
| contrast ratio | 500:1 (Typ.) |
| Kijk hoek | 70/70/50/70 (L/R/U/D) |
| Richting bekijken | 12 o'clock |
| Kleuren Bedrag | 16.7M |
| Type verlichting | WLED |
| Interface Type | TTL |
| Interface pinnen | 40 Pins |
| Aanraakpaneel | Without |
| Bedrijfstemperatuur. | -20 ~ 60 °C |
| Opslagtemp. | -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van CDTECH S070SWV95HG.
CDTECH S070SWV95HG zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CDTECH S070SWV95HG pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CDTECH S070SWV95HG of andere CDTECH LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CDTECH S070SWV95HG distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
CDTECH S070SWV95HG zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CDTECH S070SWV95HG pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CDTECH S070SWV95HG of andere CDTECH LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CDTECH S070SWV95HG distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "S070SWV95HG"
- CDTECH S070SWV95HG
- S070SWV95HG datasheet
- S070SWV95HG-afbeelding
- S070SWV95HG prijs
- S070SWV95HG-distributeur
