F-56015GNB-LW-AFN

| panel Model | F-56015GNB-LW-AFN |
|---|---|
| panel Brand | Kyocera |
| descrition | STN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| panel Type | STN-LCD |
| F-56015GNB-LW-AFN Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Pixelnummer | 320×240 (QVGA) |
| Actief gebied (mm) | 115.185 × 86.385 (H×V) |
| Bezel gebied (mm) | 120.0 × 90.0 (H×V) |
| Luminance | 150 (Typ.)(cd/m²) |
| Kijk hoek | - |
| Goed zicht op | - |
| Kleuren diepte | Monochrome |
| Massa | 265g (Max.) |
| Verniewings snelheid | - |
| Arrangement | Rectangle |
| Outline (mm) | 143.3 × 109 × 11 (H×V×D) |
| Behandeling | - |
| contrast ratio | 5 : 1 (Typ.) (TM) |
| Werk modus | STN, Blue mode (Negative), Transmissive |
| antwoord | 200/100 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| backlight | 4S3P WLED , No Driver |
| Touch screen | Without |
| Signaal type | Parallel Data (1ch, 4-bit) , FPC , 14 pins |
| Voltage | 5.0V (Typ.) |
| Max. ratings | Storage Temp.: -20 ~ 70 °C Operating Temp.: 0 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van Kyocera F-56015GNB-LW-AFN.
Kyocera F-56015GNB-LW-AFN zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Kyocera F-56015GNB-LW-AFN pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Kyocera F-56015GNB-LW-AFN of andere Kyocera LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Kyocera F-56015GNB-LW-AFN distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
Kyocera F-56015GNB-LW-AFN zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Kyocera F-56015GNB-LW-AFN pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Kyocera F-56015GNB-LW-AFN of andere Kyocera LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Kyocera F-56015GNB-LW-AFN distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "F-56015GNB-LW-AFN"
- Kyocera F-56015GNB-LW-AFN
- F-56015GNB-LW-AFN datasheet
- F-56015GNB-LW-AFN-afbeelding
- F-56015GNB-LW-AFN prijs
- F-56015GNB-LW-AFN-distributeur

