F-56015GNB-LW-AAN

| panel Model | F-56015GNB-LW-AAN |
|---|---|
| panel Brand | Kyocera |
| descrition | STN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| panel Type | STN-LCD |
| F-56015GNB-LW-AAN Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | STN, Blue mode (Negative), Transmissive |
| Actief gebied | 115.185×86.385 mm |
| schets | 143.3×109×11 mm |
| Oppervlakte | |
| contrast ratio | |
| Kleuren weergeven | Monochrome |
| Reactietijd | |
| Kijk hoek | |
| Lamp type | 4S3P WLED Without Driver |
| Signaalinterface | Parallel Data (1ch, 4-bit) , 14 pins |
| Ingangsspanning | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van Kyocera F-56015GNB-LW-AAN.
Kyocera F-56015GNB-LW-AAN zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Kyocera F-56015GNB-LW-AAN pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Kyocera F-56015GNB-LW-AAN of andere Kyocera LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Kyocera F-56015GNB-LW-AAN distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
Kyocera F-56015GNB-LW-AAN zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Kyocera F-56015GNB-LW-AAN pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Kyocera F-56015GNB-LW-AAN of andere Kyocera LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Kyocera F-56015GNB-LW-AAN distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "F-56015GNB-LW-AAN"
- Kyocera F-56015GNB-LW-AAN
- F-56015GNB-LW-AAN datasheet
- F-56015GNB-LW-AAN-afbeelding
- F-56015GNB-LW-AAN prijs
- F-56015GNB-LW-AAN-distributeur

