F-55472GNFJ-SLW-AAN

| panel Model | F-55472GNFJ-SLW-AAN |
|---|---|
| panel Brand | Kyocera |
| descrition | STN-LCD ,2.8 inch, 128×64 |
| panel Type | STN-LCD |
| F-55472GNFJ-SLW-AAN Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | STN, Black/White mode, Transflective |
| Actief gebied | 63.857×31.921 mm |
| schets | 89.7×49.8×6 mm |
| Oppervlakte | |
| contrast ratio | 5:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Kleuren weergeven | Monochrome |
| Reactietijd | 190/95 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kijk hoek | |
| Lamp type | 1S4P WLED Without Driver |
| Signaalinterface | 8-bit 6080/8080 parallel , 30 pins |
| Ingangsspanning | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AAN.
Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AAN zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AAN pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AAN of andere Kyocera LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AAN distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AAN zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AAN pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AAN of andere Kyocera LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AAN distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "F-55472GNFJ-SLW-AAN"
- Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AAN
- F-55472GNFJ-SLW-AAN datasheet
- F-55472GNFJ-SLW-AAN-afbeelding
- F-55472GNFJ-SLW-AAN prijs
- F-55472GNFJ-SLW-AAN-distributeur
