F-55472GNFQJ-LG-ADN

| panel Model | F-55472GNFQJ-LG-ADN |
|---|---|
| panel Brand | Kyocera |
| descrition | STN-LCD ,2.8 inch, 128×64 |
| panel Type | STN-LCD |
| F-55472GNFQJ-LG-ADN Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | STN, Black/White mode, Transmissive |
| Actief gebied | 63.97×31.97 mm |
| schets | 89.7×49.8×6 mm |
| Oppervlakte | |
| contrast ratio | 50:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | Monochrome |
| Reactietijd | 110/190 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kijk hoek | |
| Lamp type | 1S4P G-LED Without Driver |
| Signaalinterface | 8-bit 6080/8080 parallel , 30 pins |
| Ingangsspanning | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van Kyocera F-55472GNFQJ-LG-ADN.
Kyocera F-55472GNFQJ-LG-ADN zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Kyocera F-55472GNFQJ-LG-ADN pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Kyocera F-55472GNFQJ-LG-ADN of andere Kyocera LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Kyocera F-55472GNFQJ-LG-ADN distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
Kyocera F-55472GNFQJ-LG-ADN zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Kyocera F-55472GNFQJ-LG-ADN pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Kyocera F-55472GNFQJ-LG-ADN of andere Kyocera LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Kyocera F-55472GNFQJ-LG-ADN distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "F-55472GNFQJ-LG-ADN"
- Kyocera F-55472GNFQJ-LG-ADN
- F-55472GNFQJ-LG-ADN datasheet
- F-55472GNFQJ-LG-ADN-afbeelding
- F-55472GNFQJ-LG-ADN prijs
- F-55472GNFQJ-LG-ADN-distributeur

