Overzicht
Specificatie
F-55472GNFQJ-LG-ADN

F-55472GNFQJ-LG-ADN Basis informatie
| panel Model | F-55472GNFQJ-LG-ADN |
|---|---|
| panel Brand | Kyocera |
| descrition | STN-LCD ,2.8 inch, 128×64 |
| panel Type | STN-LCD |
| F-55472GNFQJ-LG-ADN Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ 70 °C |
| Bewaar temperatuur | -30 ~ 80 °C |
F-55472GNFQJ-LG-ADN mechanische Kenmerken
| Dot resolutie | 128×64 |
|---|---|
| Pixelconfiguratie | Rectangle |
| Pixel dichtheid | 50 PPI |
| Beeldverhouding | 2:1 (H:V) |
| Vormfactor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.500×0.500 mm (H×V) |
| Pixel pitch | 0.500×0.500 mm (H×V) |
| Gewicht | 37.5g (Max.) |
| Actief gebied | 63.97×31.97 mm (H×V) |
| Bezel gebied | 69.0×36.5 mm (H×V) |
| Overzicht Dimensie | 89.7×49.8 mm (H×V) |
| Outline Depth | 6.0 (Max.) mm |
| Gaten en haakjes | Face mounting holes (4-Φ3.2) on left, right slugs |
| Landschap of portret | Landscape type |
| Aanraakpaneel | Without |
F-55472GNFQJ-LG-ADN optisch Kenmerken
| Weergavemodus | STN, Black/White mode, Transmissive |
|---|---|
| Helderheid | 100 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 50 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kleur weergeven | Monochrome () |
| Reactietijd | 110/190 (Typ.)(Tr/Td) |
| Richting bekijken | 6 o'clock |
| Zonlicht leesbaar | N |
F-55472GNFQJ-LG-ADN Electronics Feature
| Rijmethode | Duty: 1/65 , Bias: 1/9 |
|---|
F-55472GNFQJ-LG-ADN backlight System
| Lamp positie | Edge light type |
|---|---|
| Lamp type | G-LED |
| Lamp Hoeveelheid | 1S4P |
| Lamp vorm | Parallel |
| Lampspanning | 3.4/4.0V (Typ./Max.) |
| Lampstroom | 60mA (Typ.) |
| Interface Type | Connector |
| Lamp Driver Board | No |
F-55472GNFQJ-LG-ADN Signal Interface
| Signaalcategorie | CPU |
|---|---|
| Signaalklasse | 8-bit 6080/8080 parallel |
| Ingangsspanning voor paneel | 3.0V (Typ.) |
| Invoerstroom voor paneel | 1.1/1.6mA (Typ./Max.) |
| Interface Type | FPC |
