Overzicht
Specificatie
F-56015GNB-LW-AFN

F-56015GNB-LW-AFN Basis informatie
| panel Model | F-56015GNB-LW-AFN |
|---|---|
| panel Brand | Kyocera |
| descrition | STN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| panel Type | STN-LCD |
| F-56015GNB-LW-AFN Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Alias | - |
| Opslagtemp. | -20 ~ 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur. | 0 ~ 60 °C |
| vibratie | - |
F-56015GNB-LW-AFN mechanische Kenmerken
| Alias | - |
|---|---|
| Opslagtemp. | -20 ~ 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur. | 0 ~ 60 °C |
| vibratie | - |
| Resolutie | 320×240, QVGA |
| Puntsteek (mm) | 0.360×0.360 (H×V) |
| Pixelformaat | Rectangle |
| Pixelsteek (mm) | 0.360×0.360 (H×V) |
| Actief gebied (mm) | 115.185(H) × 86.385(V) |
| Bezel gebied (mm) | 120.0(H) × 90.0(V) |
| Outline Dim. (Mm) | 143.3(H) × 109(V) |
| Diepte (mm) | 11.0 (Max.) |
| Formulierstijl | Flat Rectangle |
| Vormstijl | - |
| Beeldverhouding | 4:3 (H:V) |
| oriëntering | Landscape type |
| Montage | Face mounting holes (4-Φ3.5) on left, right bezel |
| Gewicht | 265g (Max.) |
| Behandeling | - |
F-56015GNB-LW-AFN optisch Kenmerken
| Alias | - |
|---|---|
| Opslagtemp. | -20 ~ 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur. | 0 ~ 60 °C |
| vibratie | - |
| Resolutie | 320×240, QVGA |
| Puntsteek (mm) | 0.360×0.360 (H×V) |
| Pixelformaat | Rectangle |
| Pixelsteek (mm) | 0.360×0.360 (H×V) |
| Actief gebied (mm) | 115.185(H) × 86.385(V) |
| Bezel gebied (mm) | 120.0(H) × 90.0(V) |
| Outline Dim. (Mm) | 143.3(H) × 109(V) |
| Diepte (mm) | 11.0 (Max.) |
| Formulierstijl | Flat Rectangle |
| Vormstijl | - |
| Beeldverhouding | 4:3 (H:V) |
| oriëntering | Landscape type |
| Montage | Face mounting holes (4-Φ3.5) on left, right bezel |
| Gewicht | 265g (Max.) |
| Behandeling | - |
| Luminantie (cd / m²) | 150(Typ.) |
| contrast ratio | 5:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kijk hoek | - |
| Weergavemodus | STN, Blue mode (Negative), Transmissive |
| Beste zicht op | - |
| Respons (ms) | 200/100 (Typ.)(Tr/Td) |
| Witte coördinaat | - |
| Kleuren weergeven | Monochrome |
F-56015GNB-LW-AFN Signal Interface
| Alias | - |
|---|---|
| Opslagtemp. | -20 ~ 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur. | 0 ~ 60 °C |
| vibratie | - |
| Resolutie | 320×240, QVGA |
| Puntsteek (mm) | 0.360×0.360 (H×V) |
| Pixelformaat | Rectangle |
| Pixelsteek (mm) | 0.360×0.360 (H×V) |
| Actief gebied (mm) | 115.185(H) × 86.385(V) |
| Bezel gebied (mm) | 120.0(H) × 90.0(V) |
| Outline Dim. (Mm) | 143.3(H) × 109(V) |
| Diepte (mm) | 11.0 (Max.) |
| Formulierstijl | Flat Rectangle |
| Vormstijl | - |
| Beeldverhouding | 4:3 (H:V) |
| oriëntering | Landscape type |
| Montage | Face mounting holes (4-Φ3.5) on left, right bezel |
| Gewicht | 265g (Max.) |
| Behandeling | - |
| Luminantie (cd / m²) | 150(Typ.) |
| contrast ratio | 5:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kijk hoek | - |
| Weergavemodus | STN, Blue mode (Negative), Transmissive |
| Beste zicht op | - |
| Respons (ms) | 200/100 (Typ.)(Tr/Td) |
| Witte coördinaat | - |
| Kleuren weergeven | Monochrome |
| Voltage | 5.0V (Typ.) |
| Huidige voorraad | 0.4/0.6mA (Typ./Max.) |
| Signaal type | Parallel Data (1ch, 4-bit) |
| Logische spanning | - |
| Positie | - |
| toonhoogte | Pins |
| Aantal stuks | Pin Configuration |
F-56015GNB-LW-AFN backlight System
| Alias | - |
|---|---|
| Opslagtemp. | -20 ~ 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur. | 0 ~ 60 °C |
| vibratie | - |
| Resolutie | 320×240, QVGA |
| Puntsteek (mm) | 0.360×0.360 (H×V) |
| Pixelformaat | Rectangle |
| Pixelsteek (mm) | 0.360×0.360 (H×V) |
| Actief gebied (mm) | 115.185(H) × 86.385(V) |
| Bezel gebied (mm) | 120.0(H) × 90.0(V) |
| Outline Dim. (Mm) | 143.3(H) × 109(V) |
| Diepte (mm) | 11.0 (Max.) |
| Formulierstijl | Flat Rectangle |
| Vormstijl | - |
| Beeldverhouding | 4:3 (H:V) |
| oriëntering | Landscape type |
| Montage | Face mounting holes (4-Φ3.5) on left, right bezel |
| Gewicht | 265g (Max.) |
| Behandeling | - |
| Luminantie (cd / m²) | 150(Typ.) |
| contrast ratio | 5:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kijk hoek | - |
| Weergavemodus | STN, Blue mode (Negative), Transmissive |
| Beste zicht op | - |
| Respons (ms) | 200/100 (Typ.)(Tr/Td) |
| Witte coördinaat | - |
| Kleuren weergeven | Monochrome |
| Voltage | 9.6V (Typ.) |
| Huidige voorraad | 20/25mA (Typ./Max.) |
| Signaal type | Parallel Data (1ch, 4-bit) |
| Logische spanning | - |
| Positie | - |
| toonhoogte | Pins |
| Aantal stuks | Pin Configuration H:Higt VoltageN:No connectionL:Low VoltageA:AnodeC:Cathode" /> |
| Vervanging | - |
| Vorm | 3 strings |
| Levenslang | - |
| Backlight stuurprogramma | No |
