CLAA215FA01 V2

| panel Model | CLAA215FA01 V2 |
|---|---|
| panel Brand | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA215FA01 V2 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 476.64×268.11 mm |
| schets | 495.6×292.2×17.5 mm |
| Oppervlakte | Antiglare, Hard coating (3H) |
| contrast ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Reactietijd | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kijk hoek | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalinterface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Ingangsspanning | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van CPT CLAA215FA01 V2.
CPT CLAA215FA01 V2 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CPT CLAA215FA01 V2 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CPT CLAA215FA01 V2 of andere CPT LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CPT CLAA215FA01 V2 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA215FA01 V2 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CPT CLAA215FA01 V2 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CPT CLAA215FA01 V2 of andere CPT LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CPT CLAA215FA01 V2 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "CLAA215FA01 V2"
- CPT CLAA215FA01 V2
- CLAA215FA01 V2 datasheet
- CLAA215FA01 V2-afbeelding
- CLAA215FA01 V2 prijs
- CLAA215FA01 V2-distributeur

