CLAA215FA01

| panel Model | CLAA215FA01 |
|---|---|
| panel Brand | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA215FA01 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 476.64×268.11 mm |
| schets | 495.6×292.2×16.85 mm |
| Oppervlakte | Antiglare, Hard coating (3H) |
| contrast ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Reactietijd | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kijk hoek | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalinterface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Ingangsspanning | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van CPT CLAA215FA01.
CPT CLAA215FA01 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CPT CLAA215FA01 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CPT CLAA215FA01 of andere CPT LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CPT CLAA215FA01 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA215FA01 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CPT CLAA215FA01 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CPT CLAA215FA01 of andere CPT LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CPT CLAA215FA01 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "CLAA215FA01"
- CPT CLAA215FA01
- CLAA215FA01 datasheet
- CLAA215FA01-afbeelding
- CLAA215FA01 prijs
- CLAA215FA01-distributeur
