CLAA201VA07

| panel Model | CLAA201VA07 |
|---|---|
| panel Brand | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,20.1 inch, 640×480 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA201VA07 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 408×306 mm |
| schets | 448×347 mm |
| Oppervlakte | Antiglare, Hard coating (3H) |
| contrast ratio | 500:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 16.2M (6-bit + FRC) |
| Reactietijd | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kijk hoek | 80/80/70/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | 6 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalinterface | TTL (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Ingangsspanning | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van CPT CLAA201VA07.
CPT CLAA201VA07 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CPT CLAA201VA07 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CPT CLAA201VA07 of andere CPT LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CPT CLAA201VA07 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA201VA07 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CPT CLAA201VA07 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CPT CLAA201VA07 of andere CPT LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CPT CLAA201VA07 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "CLAA201VA07"
- CPT CLAA201VA07
- CLAA201VA07 datasheet
- CLAA201VA07-afbeelding
- CLAA201VA07 prijs
- CLAA201VA07-distributeur

