CLAA201VA02

| panel Model | CLAA201VA02 |
|---|---|
| panel Brand | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,20.1 inch, 640×480 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA201VA02 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 408×306 mm |
| schets | 453.6×342.9 mm |
| Oppervlakte | Antiglare, Hard coating (3H) |
| contrast ratio | 500:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 16.7M (8-bit) |
| Reactietijd | 6/16 (Typ.)(Tr/Td); 16 (Typ.)(G to G) |
| Kijk hoek | 75/75/70/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | 6 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalinterface | CMOS (1 ch, 8-bit) , 45 pins |
| Ingangsspanning | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van CPT CLAA201VA02.
CPT CLAA201VA02 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CPT CLAA201VA02 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CPT CLAA201VA02 of andere CPT LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CPT CLAA201VA02 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA201VA02 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CPT CLAA201VA02 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CPT CLAA201VA02 of andere CPT LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CPT CLAA201VA02 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "CLAA201VA02"
- CPT CLAA201VA02
- CLAA201VA02 datasheet
- CLAA201VA02-afbeelding
- CLAA201VA02 prijs
- CLAA201VA02-distributeur

