CLAA201VA07C

| panel Model | CLAA201VA07C |
|---|---|
| panel Brand | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,20.1 inch, 640×480 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA201VA07C Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 408×306 mm |
| schets | 448×347 mm |
| Oppervlakte | Antiglare, Hard coating (3H) |
| contrast ratio | 500:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 16.2M (6-bit + FRC) |
| Reactietijd | 3/5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kijk hoek | 80/80/70/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | 6 pcs CCFL |
| Signaalinterface | TTL (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Ingangsspanning | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van CPT CLAA201VA07C.
CPT CLAA201VA07C zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CPT CLAA201VA07C pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CPT CLAA201VA07C of andere CPT LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CPT CLAA201VA07C distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA201VA07C zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CPT CLAA201VA07C pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CPT CLAA201VA07C of andere CPT LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CPT CLAA201VA07C distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "CLAA201VA07C"
- CPT CLAA201VA07C
- CLAA201VA07C datasheet
- CLAA201VA07C-afbeelding
- CLAA201VA07C prijs
- CLAA201VA07C-distributeur

