CLAA154WA03

| panel Model | CLAA154WA03 |
|---|---|
| panel Brand | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA154WA03 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 331.2×207 mm |
| schets | 344×222 mm |
| Oppervlakte | |
| contrast ratio | 500:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 262K (6-bit) |
| Reactietijd | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kijk hoek | 60/60/40/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | 1 pcs CCFL |
| Signaalinterface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van CPT CLAA154WA03.
CPT CLAA154WA03 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CPT CLAA154WA03 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CPT CLAA154WA03 of andere CPT LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CPT CLAA154WA03 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA154WA03 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CPT CLAA154WA03 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CPT CLAA154WA03 of andere CPT LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CPT CLAA154WA03 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "CLAA154WA03"
- CPT CLAA154WA03
- CLAA154WA03 datasheet
- CLAA154WA03-afbeelding
- CLAA154WA03 prijs
- CLAA154WA03-distributeur

