CLAA154WA01A

| panel Model | CLAA154WA01A |
|---|---|
| panel Brand | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA154WA01A Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | Transmissive |
| Actief gebied | 331.2×207 mm |
| Oppervlakte | Glare (Haze 0%) |
| contrast ratio | |
| Kleuren weergeven | 262K (6-bit) |
| Reactietijd | |
| Kijk hoek | |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | 1 pcs CCFL |
| Signaalinterface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van CPT CLAA154WA01A.
CPT CLAA154WA01A zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CPT CLAA154WA01A pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CPT CLAA154WA01A of andere CPT LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CPT CLAA154WA01A distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA154WA01A zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CPT CLAA154WA01A pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CPT CLAA154WA01A of andere CPT LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CPT CLAA154WA01A distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "CLAA154WA01A"
- CPT CLAA154WA01A
- CLAA154WA01A datasheet
- CLAA154WA01A-afbeelding
- CLAA154WA01A prijs
- CLAA154WA01A-distributeur

