CLAA154WA02B

| panel Model | CLAA154WA02B |
|---|---|
| panel Brand | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA154WA02B Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | Transmissive |
| Actief gebied | 331.2×207 mm |
| Oppervlakte | Glare (Haze 0%) |
| contrast ratio | |
| Kleuren weergeven | 262K (6-bit) |
| Reactietijd | |
| Kijk hoek | |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | 1 pcs CCFL |
| Signaalinterface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van CPT CLAA154WA02B.
CPT CLAA154WA02B zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CPT CLAA154WA02B pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CPT CLAA154WA02B of andere CPT LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CPT CLAA154WA02B distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA154WA02B zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CPT CLAA154WA02B pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CPT CLAA154WA02B of andere CPT LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CPT CLAA154WA02B distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "CLAA154WA02B"
- CPT CLAA154WA02B
- CLAA154WA02B datasheet
- CLAA154WA02B-afbeelding
- CLAA154WA02B prijs
- CLAA154WA02B-distributeur

