CLAA154WA01D

| panel Model | CLAA154WA01D |
|---|---|
| panel Brand | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA154WA01D Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 331.2×207 mm |
| schets | 344.5×242.5×6.5 mm |
| Vormstijl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Oppervlakte | Antiglare (Haze 12%), Hard coating (3H) |
| contrast ratio | 400:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 262K (6-bit) |
| Reactietijd | 8/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kijk hoek | 65/65/45/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalinterface | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Ingangsspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van CPT CLAA154WA01D.
CPT CLAA154WA01D zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CPT CLAA154WA01D pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CPT CLAA154WA01D of andere CPT LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CPT CLAA154WA01D distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA154WA01D zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CPT CLAA154WA01D pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CPT CLAA154WA01D of andere CPT LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CPT CLAA154WA01D distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "CLAA154WA01D"
- CPT CLAA154WA01D
- CLAA154WA01D datasheet
- CLAA154WA01D-afbeelding
- CLAA154WA01D prijs
- CLAA154WA01D-distributeur

