CLAA154WA02A

| panel Model | CLAA154WA02A |
|---|---|
| panel Brand | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA154WA02A Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | Transmissive |
| Actief gebied | 331.2×207 mm |
| Oppervlakte | Glare (Haze 0%) |
| contrast ratio | |
| Kleuren weergeven | 262K (6-bit) |
| Reactietijd | |
| Kijk hoek | |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | 1 pcs CCFL |
| Signaalinterface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van CPT CLAA154WA02A.
CPT CLAA154WA02A zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CPT CLAA154WA02A pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CPT CLAA154WA02A of andere CPT LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CPT CLAA154WA02A distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA154WA02A zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CPT CLAA154WA02A pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CPT CLAA154WA02A of andere CPT LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CPT CLAA154WA02A distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "CLAA154WA02A"
- CPT CLAA154WA02A
- CLAA154WA02A datasheet
- CLAA154WA02A-afbeelding
- CLAA154WA02A prijs
- CLAA154WA02A-distributeur

