AA142XE02

| panel Model | AA142XE02 |
|---|---|
| panel Brand | Mitsubishi |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.2 inch, 1024×768 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| AA142XE02 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 288.768×216.576 mm |
| Oppervlakte | |
| contrast ratio | |
| Kleuren weergeven | 262K (6-bit) |
| Reactietijd | |
| Kijk hoek | |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | CCFL |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van Mitsubishi AA142XE02.
Mitsubishi AA142XE02 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Mitsubishi AA142XE02 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Mitsubishi AA142XE02 of andere Mitsubishi LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Mitsubishi AA142XE02 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA142XE02 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Mitsubishi AA142XE02 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Mitsubishi AA142XE02 of andere Mitsubishi LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Mitsubishi AA142XE02 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "AA142XE02"
- Mitsubishi AA142XE02
- AA142XE02 datasheet
- AA142XE02-afbeelding
- AA142XE02 prijs
- AA142XE02-distributeur

