AA142XC03

| panel Model | AA142XC03 |
|---|---|
| panel Brand | Mitsubishi |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.2 inch, 1024×768 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| AA142XC03 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 288.768×216.576 mm |
| Oppervlakte | |
| contrast ratio | |
| Kleuren weergeven | 262K (6-bit) |
| Reactietijd | |
| Kijk hoek | |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | CCFL |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van Mitsubishi AA142XC03.
Mitsubishi AA142XC03 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Mitsubishi AA142XC03 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Mitsubishi AA142XC03 of andere Mitsubishi LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Mitsubishi AA142XC03 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA142XC03 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Mitsubishi AA142XC03 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Mitsubishi AA142XC03 of andere Mitsubishi LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Mitsubishi AA142XC03 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "AA142XC03"
- Mitsubishi AA142XC03
- AA142XC03 datasheet
- AA142XC03-afbeelding
- AA142XC03 prijs
- AA142XC03-distributeur

