AA142XE01

| panel Model | AA142XE01 |
|---|---|
| panel Brand | Mitsubishi |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.2 inch, 1024×768 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| AA142XE01 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 288.768×216.576 mm |
| Oppervlakte | |
| contrast ratio | |
| Kleuren weergeven | 262K (6-bit) |
| Reactietijd | |
| Kijk hoek | |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | CCFL |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van Mitsubishi AA142XE01.
Mitsubishi AA142XE01 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Mitsubishi AA142XE01 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Mitsubishi AA142XE01 of andere Mitsubishi LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Mitsubishi AA142XE01 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA142XE01 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Mitsubishi AA142XE01 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Mitsubishi AA142XE01 of andere Mitsubishi LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Mitsubishi AA142XE01 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "AA142XE01"
- Mitsubishi AA142XE01
- AA142XE01 datasheet
- AA142XE01-afbeelding
- AA142XE01 prijs
- AA142XE01-distributeur

