AA078AA01

| panel Model | AA078AA01 |
|---|---|
| panel Brand | Mitsubishi |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.8 inch, 800×300 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| AA078AA01 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Actief gebied | 184.8×69.3 mm |
| schets | 207×86 mm |
| Oppervlakte | Antiglare, Hard coating (3H) |
| contrast ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Reactietijd | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kijk hoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalinterface | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Ingangsspanning | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van Mitsubishi AA078AA01.
Mitsubishi AA078AA01 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Mitsubishi AA078AA01 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Mitsubishi AA078AA01 of andere Mitsubishi LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Mitsubishi AA078AA01 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA078AA01 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Mitsubishi AA078AA01 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Mitsubishi AA078AA01 of andere Mitsubishi LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Mitsubishi AA078AA01 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "AA078AA01"
- Mitsubishi AA078AA01
- AA078AA01 datasheet
- AA078AA01-afbeelding
- AA078AA01 prijs
- AA078AA01-distributeur
