AA080MB01ADA11

| panel Model | AA080MB01ADA11 |
|---|---|
| panel Brand | Mitsubishi |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8 inch, 800×480 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| AA080MB01ADA11 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Resolutie | 800(RGB)×480 , WVGA |
| Pixelformaat | RGB Vertical Stripe |
| Weergavegebied | 174(W)×104.4(H) mm |
| Bezel opening | - |
| Overzicht grootte | 212(W)×142(H) mm |
| Oppervlakte | Clear |
| Helderheid | 900 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 700:1 (Typ.) (TM) |
| Kijk hoek | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Beste zicht op | - |
| Reactietijd | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kleuren weergeven | 262K/16.7M 52% (CIE1931) |
| Lamp type | WLED , 100K hours , With LED Driver |
| Frequentie | 60Hz |
| Touch screen | PCAP, Tape Bonding |
| Paneelgewicht | 410g |
| Signaalinterface | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins , Connector |
| Ingangsspanning | 3.3V (Typ.) |
| Milieu | Operating Temp.: -30 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van Mitsubishi AA080MB01ADA11.
Mitsubishi AA080MB01ADA11 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Mitsubishi AA080MB01ADA11 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Mitsubishi AA080MB01ADA11 of andere Mitsubishi LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Mitsubishi AA080MB01ADA11 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA080MB01ADA11 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Mitsubishi AA080MB01ADA11 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Mitsubishi AA080MB01ADA11 of andere Mitsubishi LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Mitsubishi AA080MB01ADA11 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "AA080MB01ADA11"
- Mitsubishi AA080MB01ADA11
- AA080MB01ADA11 datasheet
- AA080MB01ADA11-afbeelding
- AA080MB01ADA11 prijs
- AA080MB01ADA11-distributeur

