AA080MB11ADA11

| panel Model | AA080MB11ADA11 |
|---|---|
| panel Brand | Mitsubishi |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8 inch, 800×480 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| AA080MB11ADA11 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Pixelformaat | 800(RGB)×480 [WVGA] |
| Configuratie | RGB Vertical Stripe |
| Actief gebied | 174(H)×104.4(V) mm |
| Overzicht Dim. | 212(H)×142(V) mm |
| Bezel gebied | - |
| Behandeling | Clear |
| Luminance | 1200 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 700:1 (Typ.) (TM) |
| Richting bekijken | - |
| Reactietijd | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kijk hoek | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Ondersteuning kleur | 262K/16.7M 52% (CIE1931) |
| Lichtbron | WLED [2 strings] , 100K hours , W/O Driver |
| Gewicht | 410g |
| Frame rate | 60Hz |
| Aanraakpaneel | PCAP, Tape Bonding |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van Mitsubishi AA080MB11ADA11.
Mitsubishi AA080MB11ADA11 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Mitsubishi AA080MB11ADA11 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Mitsubishi AA080MB11ADA11 of andere Mitsubishi LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Mitsubishi AA080MB11ADA11 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA080MB11ADA11 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Mitsubishi AA080MB11ADA11 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Mitsubishi AA080MB11ADA11 of andere Mitsubishi LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Mitsubishi AA080MB11ADA11 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "AA080MB11ADA11"
- Mitsubishi AA080MB11ADA11
- AA080MB11ADA11 datasheet
- AA080MB11ADA11-afbeelding
- AA080MB11ADA11 prijs
- AA080MB11ADA11-distributeur

