TD018DREA1
| panel Model | TD018DREA1 |
|---|---|
| panel Brand | Toppoly |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,1.8 inch, 128×160 |
| panel Type | LTPS TFT-LCD |
| TD018DREA1 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 28.032×35.04 mm |
| schets | 34×47.8 mm |
| Oppervlakte | |
| contrast ratio | 300:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 65K/262K |
| Reactietijd | |
| Kijk hoek | 60/60/60/35 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | 3S1P WLED Without Driver |
| Signaalinterface | CPU , 30 pins |
| Ingangsspanning | 2.8/2.8V (Typ.)(VCC/VIH) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van Toppoly TD018DREA1.
Toppoly TD018DREA1 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Toppoly TD018DREA1 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Toppoly TD018DREA1 of andere Toppoly LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Toppoly TD018DREA1 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
Toppoly TD018DREA1 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Toppoly TD018DREA1 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Toppoly TD018DREA1 of andere Toppoly LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Toppoly TD018DREA1 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "TD018DREA1"
- Toppoly TD018DREA1
- TD018DREA1 datasheet
- TD018DREA1-afbeelding
- TD018DREA1 prijs
- TD018DREA1-distributeur

