TD016THEB2
| panel Model | TD016THEB2 |
|---|---|
| panel Brand | Toppoly |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,1.6 inch, 128×128 |
| panel Type | LTPS TFT-LCD |
| TD016THEB2 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 28.608×28.608 mm |
| schets | 34.8×41.64 mm |
| Oppervlakte | |
| contrast ratio | 300:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 65K/262K , CIE1931 50% |
| Reactietijd | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kijk hoek | 60/60/35/60 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Lamp type | WLED |
| Signaalinterface | CPU , 22 pins |
| Ingangsspanning | 2.8V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van Toppoly TD016THEB2.
Toppoly TD016THEB2 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Toppoly TD016THEB2 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Toppoly TD016THEB2 of andere Toppoly LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Toppoly TD016THEB2 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
Toppoly TD016THEB2 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Toppoly TD016THEB2 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Toppoly TD016THEB2 of andere Toppoly LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Toppoly TD016THEB2 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "TD016THEB2"
- Toppoly TD016THEB2
- TD016THEB2 datasheet
- TD016THEB2-afbeelding
- TD016THEB2 prijs
- TD016THEB2-distributeur

