N150X3-L08

| panel Model | N150X3-L08 |
|---|---|
| panel Brand | CMO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| N150X3-L08 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 304.1×228.1 mm |
| schets | 317.3×242×6 mm |
| Vormstijl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Oppervlakte | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H) |
| contrast ratio | 350:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 262K (6-bit) |
| Reactietijd | 5/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kijk hoek | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalinterface | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Ingangsspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van CMO N150X3-L08.
CMO N150X3-L08 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CMO N150X3-L08 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CMO N150X3-L08 of andere CMO LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CMO N150X3-L08 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
CMO N150X3-L08 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CMO N150X3-L08 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CMO N150X3-L08 of andere CMO LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CMO N150X3-L08 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "N150X3-L08"
- CMO N150X3-L08
- N150X3-L08 datasheet
- N150X3-L08-afbeelding
- N150X3-L08 prijs
- N150X3-L08-distributeur

