N150X1-L02

| panel Model | N150X1-L02 |
|---|---|
| panel Brand | CMO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| N150X1-L02 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 304.1×228.1 mm |
| schets | 317.3×242×7 mm |
| Vormstijl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Oppervlakte | Antiglare (Haze 40%), Hard coating (2H), Reflection 1.8% (Max.) |
| contrast ratio | 250:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Reactietijd | 6.0/17.0 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kijk hoek | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalinterface | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Ingangsspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van CMO N150X1-L02.
CMO N150X1-L02 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CMO N150X1-L02 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CMO N150X1-L02 of andere CMO LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CMO N150X1-L02 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
CMO N150X1-L02 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CMO N150X1-L02 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CMO N150X1-L02 of andere CMO LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CMO N150X1-L02 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "N150X1-L02"
- CMO N150X1-L02
- N150X1-L02 datasheet
- N150X1-L02-afbeelding
- N150X1-L02 prijs
- N150X1-L02-distributeur

