TM018FDH03

| panel Model | TM018FDH03 |
|---|---|
| panel Brand | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.8 inch, 128×160 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM018FDH03 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 28.42×35.52 mm |
| schets | 34×47.25 mm |
| Oppervlakte | Clear, Hard coating (3H) |
| contrast ratio | 350:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 65K/262K , CIE1931 50% |
| Reactietijd | 12/24 (Typ./Max.)(Tr+Td) |
| Kijk hoek | 40/40/50/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp type | 1S2P WLED Without Driver |
| Signaalinterface | CPU , 29 pins |
| Ingangsspanning | 2.8/1.8V (Typ.)(AVCC/DVCC) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van TIANMA TM018FDH03.
TIANMA TM018FDH03 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de TIANMA TM018FDH03 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de TIANMA TM018FDH03 of andere TIANMA LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij TIANMA TM018FDH03 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM018FDH03 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de TIANMA TM018FDH03 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de TIANMA TM018FDH03 of andere TIANMA LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij TIANMA TM018FDH03 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "TM018FDH03"
- TIANMA TM018FDH03
- TM018FDH03 datasheet
- TM018FDH03-afbeelding
- TM018FDH03 prijs
- TM018FDH03-distributeur

