SCF0700C48GGU33

| panel Model | SCF0700C48GGU33 |
|---|---|
| panel Brand | Data Image |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| SCF0700C48GGU33 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 152.4×91.44 mm |
| schets | 199.5×139.5 mm |
| Oppervlakte | |
| contrast ratio | 600:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 262K (6-bit) , CIE1931 46% |
| Reactietijd | 5/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kijk hoek | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalinterface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Ingangsspanning | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van Data Image SCF0700C48GGU33.
Data Image SCF0700C48GGU33 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Data Image SCF0700C48GGU33 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Data Image SCF0700C48GGU33 of andere Data Image LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Data Image SCF0700C48GGU33 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
Data Image SCF0700C48GGU33 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Data Image SCF0700C48GGU33 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Data Image SCF0700C48GGU33 of andere Data Image LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Data Image SCF0700C48GGU33 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "SCF0700C48GGU33"
- Data Image SCF0700C48GGU33
- SCF0700C48GGU33 datasheet
- SCF0700C48GGU33-afbeelding
- SCF0700C48GGU33 prijs
- SCF0700C48GGU33-distributeur

