S400DJ1-KS5 Rev.C1

| panel Model | S400DJ1-KS5 Rev.C1 |
|---|---|
| panel Brand | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,40 inch, 3840×2160 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| S400DJ1-KS5 Rev.C1 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Pixelformaat | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| Configuratie | RGB Vertical Stripe |
| Actief gebied | 878.112(H)×485.352(V) mm |
| Overzicht Dim. | 893.1(H)×504.3(V) ×25.59(D) mm |
| Bezel gebied | 881.112(H)×488.352(V) mm |
| Behandeling | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Luminance | 500 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 4800:1 (Typ.) (TM) |
| Richting bekijken | Symmetry |
| Reactietijd | 8.5 (Typ.)(G to G) |
| Kijk hoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Ondersteuning kleur | 1.07B 88% (CIE1931) |
| Lichtbron | WLED , 30K hours , W/O Driver |
| Gewicht | 7.70±0.39Kgs |
| Frame rate | 120Hz (60Hz Input) |
| Aanraakpaneel | Without |
| Interface Type | 51 pins V-by-One 8 lane , Connector |
| Stroomvoorziening | 12.0V (Typ.) |
| Milieu | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van INNOLUX S400DJ1-KS5 Rev.C1.
INNOLUX S400DJ1-KS5 Rev.C1 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de INNOLUX S400DJ1-KS5 Rev.C1 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de INNOLUX S400DJ1-KS5 Rev.C1 of andere INNOLUX LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij INNOLUX S400DJ1-KS5 Rev.C1 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
INNOLUX S400DJ1-KS5 Rev.C1 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de INNOLUX S400DJ1-KS5 Rev.C1 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de INNOLUX S400DJ1-KS5 Rev.C1 of andere INNOLUX LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij INNOLUX S400DJ1-KS5 Rev.C1 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "S400DJ1-KS5 Rev.C1"
- INNOLUX S400DJ1-KS5 Rev.C1
- S400DJ1-KS5 Rev.C1 datasheet
- S400DJ1-KS5 Rev.C1-afbeelding
- S400DJ1-KS5 Rev.C1 prijs
- S400DJ1-KS5 Rev.C1-distributeur

