Overzicht
Specificatie
S070WV92-V1

S070WV92-V1 Basis informatie
| panel Model | S070WV92-V1 |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| S070WV92-V1 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ 70 °C |
| Bewaar temperatuur | -30 ~ 80 °C |
S070WV92-V1 mechanische Kenmerken
| Dot resolutie | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Pixelconfiguratie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel dichtheid | 134 PPI |
| Beeldverhouding | 16:9 (H:V) |
| Vormfactor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0642×0.1905 mm (H×V) |
| Pixel pitch | 0.1926×0.1790 mm (H×V) |
| Gewicht | TBD |
| Actief gebied | 154.08×85.92 mm (H×V) |
| Bezel gebied | 155.08×86.92 mm (H×V) |
| Overzicht Dimensie | 164.9×100 mm (H×V) |
| Outline Depth | 5.7±0.2 mm |
| Landschap of portret | Landscape type |
| Aanraakpaneel | Without |
S070WV92-V1 optisch Kenmerken
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Helderheid | 250 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kleur weergeven | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Dithering) |
| Kleurengamma | 62% NTSC (CIE1931) |
| Reactietijd | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kijk hoek | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Richting bekijken | 12 o'clock |
| Witte kleur-chromatiek | Wx:0.312; Wy:0.349 |
| Witte variatie | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Zonlicht leesbaar | N |
S070WV92-V1 Electronics Feature
| Verticale frequentie | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | Yes (U/D, L/R) |
S070WV92-V1 backlight System
| Lamp positie | Edge light type |
|---|---|
| Lamp type | WLED |
| Lamp Hoeveelheid | 3S6P |
| Lamp vorm | Array |
| Levensduur van de lamp | 25K(Min.) (Hours) |
| Lampspanning | 9.6/9.9V (Typ./Max.) |
| Lampstroom | 120/150mA (Typ./Max.) |
| Lampen Stroomverbruik | 1.152/1.49W (Typ./Max.) |
| Interface Type | Included in panel signal interface |
| Lamp Driver Board | No |
S070WV92-V1 Signal Interface
| Signaalcategorie | TTL |
|---|---|
| Signaalklasse | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) |
| Ingangsspanning voor paneel | 3.3/10.4/16.0/-7.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Invoerstroom voor paneel | 4.0/20/0.2/0.2mA (Typ.)(DIDD/AIDD/IGH/IGL) |
| Voltage voor displaysignalen | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| Interface Type | FPC |
