Overzicht
Specificatie
NV133FHM-N62

NV133FHM-N62 Basis informatie
| panel Model | NV133FHM-N62 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| NV133FHM-N62 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Modelalias | BOE0719 |
| Bedrijfstemperatuur. | 0 ~ 50 °C |
| Opslagtemp. | -20 ~ 60 °C |
| Vibration Rating | - |
| Specifieke functies |
NV133FHM-N62 mechanische Kenmerken
| Modelalias | BOE0719 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur. | 0 ~ 50 °C |
| Opslagtemp. | -20 ~ 60 °C |
| Vibration Rating | - |
| Specifieke functies | |
| Pixelformaat | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Dot Pitch | 0.051×0.153 mm (H×V) |
| Configuratie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel pitch | 0.153×0.153 mm (H×V) |
| Weergavegebied | 293.76×165.24 mm (H×V) |
| Overzicht Dim. | 300.26×187.45 mm (H×V) |
| Outline Depth | 2.45 (Typ.) mm |
| Vormfactor | Flat Rectangle |
| oriëntering | Landscape type |
| Beeldverhouding | 16:9 (H:V) |
| Vormstijl | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Gaten en haakjes | Without |
| Gewicht | 215g (Max.) |
| Oppervlakte | - |
NV133FHM-N62 optisch Kenmerken
| Modelalias | BOE0719 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur. | 0 ~ 50 °C |
| Opslagtemp. | -20 ~ 60 °C |
| Vibration Rating | - |
| Specifieke functies | |
| Pixelformaat | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Dot Pitch | 0.051×0.153 mm (H×V) |
| Configuratie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel pitch | 0.153×0.153 mm (H×V) |
| Weergavegebied | 293.76×165.24 mm (H×V) |
| Overzicht Dim. | 300.26×187.45 mm (H×V) |
| Outline Depth | 2.45 (Typ.) mm |
| Vormfactor | Flat Rectangle |
| oriëntering | Landscape type |
| Beeldverhouding | 16:9 (H:V) |
| Vormstijl | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Gaten en haakjes | Without |
| Gewicht | 215g (Max.) |
| Oppervlakte | - |
| Helderheid | 300 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kijk hoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Optische modus | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Richting bekijken | Symmetry |
| Reactietijd | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| chromaticity | Wx:0.309; Wy:0.340 |
| Kleurnummers | 262K (6-bit) |
| Kleurengamma | 72% NTSC (CIE1931) |
| Uniformiteit | 1.25/1.54 (Max.)(5/13 points) |
NV133FHM-N62 Electronics Feature
| Modelalias | BOE0719 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur. | 0 ~ 50 °C |
| Opslagtemp. | -20 ~ 60 °C |
| Vibration Rating | - |
| Specifieke functies | |
| Pixelformaat | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Dot Pitch | 0.051×0.153 mm (H×V) |
| Configuratie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel pitch | 0.153×0.153 mm (H×V) |
| Weergavegebied | 293.76×165.24 mm (H×V) |
| Overzicht Dim. | 300.26×187.45 mm (H×V) |
| Outline Depth | 2.45 (Typ.) mm |
| Vormfactor | Flat Rectangle |
| oriëntering | Landscape type |
| Beeldverhouding | 16:9 (H:V) |
| Vormstijl | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Gaten en haakjes | Without |
| Gewicht | 215g (Max.) |
| Oppervlakte | - |
| Helderheid | 300 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kijk hoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Optische modus | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Richting bekijken | Symmetry |
| Reactietijd | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| chromaticity | Wx:0.309; Wy:0.340 |
| Kleurnummers | 262K (6-bit) |
| Kleurengamma | 72% NTSC (CIE1931) |
| Uniformiteit | 1.25/1.54 (Max.)(5/13 points) |
| Framefrequentie | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| Energieverbruik | 3.82W (Typ.) |
NV133FHM-N62 backlight System
| Modelalias | BOE0719 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur. | 0 ~ 50 °C |
| Opslagtemp. | -20 ~ 60 °C |
| Vibration Rating | - |
| Specifieke functies | |
| Pixelformaat | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Dot Pitch | 0.051×0.153 mm (H×V) |
| Configuratie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel pitch | 0.153×0.153 mm (H×V) |
| Weergavegebied | 293.76×165.24 mm (H×V) |
| Overzicht Dim. | 300.26×187.45 mm (H×V) |
| Outline Depth | 2.45 (Typ.) mm |
| Vormfactor | Flat Rectangle |
| oriëntering | Landscape type |
| Beeldverhouding | 16:9 (H:V) |
| Vormstijl | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Gaten en haakjes | Without |
| Gewicht | 215g (Max.) |
| Oppervlakte | - |
| Helderheid | 300 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kijk hoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Optische modus | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Richting bekijken | Symmetry |
| Reactietijd | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| chromaticity | Wx:0.309; Wy:0.340 |
| Kleurnummers | 262K (6-bit) |
| Kleurengamma | 72% NTSC (CIE1931) |
| Uniformiteit | 1.25/1.54 (Max.)(5/13 points) |
| Framefrequentie | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| Energieverbruik | 3.82W (Typ.) |
| Lamp type | WLED |
| Bedrag | 9S4P |
| Levenslang | 15K(Min.) Hours |
| Vervanging | - |
| Lamp vorm | 4 strings |
| Positie | - |
| Lampstuurprogramma | With LED Driver |
| Voltage Input | 6.0/12.0/21.0V (Min./Typ./Max.) |
| Huidige invoer | - |
| Consumptie | 2.7W (Typ.) |
NV133FHM-N62 Signal Interface
| Modelalias | BOE0719 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur. | 0 ~ 50 °C |
| Opslagtemp. | -20 ~ 60 °C |
| Vibration Rating | - |
| Specifieke functies | |
| Pixelformaat | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Dot Pitch | 0.051×0.153 mm (H×V) |
| Configuratie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel pitch | 0.153×0.153 mm (H×V) |
| Weergavegebied | 293.76×165.24 mm (H×V) |
| Overzicht Dim. | 300.26×187.45 mm (H×V) |
| Outline Depth | 2.45 (Typ.) mm |
| Vormfactor | Flat Rectangle |
| oriëntering | Landscape type |
| Beeldverhouding | 16:9 (H:V) |
| Vormstijl | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Gaten en haakjes | Without |
| Gewicht | 215g (Max.) |
| Oppervlakte | - |
| Helderheid | 300 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kijk hoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Optische modus | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Richting bekijken | Symmetry |
| Reactietijd | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| chromaticity | Wx:0.309; Wy:0.340 |
| Kleurnummers | 262K (6-bit) |
| Kleurengamma | 72% NTSC (CIE1931) |
| Uniformiteit | 1.25/1.54 (Max.)(5/13 points) |
| Framefrequentie | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| Energieverbruik | 3.82W (Typ.) |
| Lamp type | WLED |
| Bedrag | Configuration |
| Levenslang | 15K(Min.) Hours |
| Vervanging | - |
| Lamp vorm | 4 strings |
| Positie | |
| Lampstuurprogramma | With LED Driver |
| Voltage Input | 3.3V (Typ.) |
| Huidige invoer | 300mA (Typ.) |
| Consumptie | 0.92/1.6W (Typ./Max.) |
| Signaal Systerm | eDP (2 Lanes) |
| Logische spanning | - |
| Pin Pitch | Pins |
