Overzicht
Specificatie
NV133FHM-N54

NV133FHM-N54 Basis informatie
| panel Model | NV133FHM-N54 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| NV133FHM-N54 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Alias | BOE071A |
| Opslagtemp. | -20 ~ 60 °C |
| Bedrijfstemperatuur. | 0 ~ 50 °C |
| vibratie | - |
| Opmerkingen | eDP1.4 |
NV133FHM-N54 mechanische Kenmerken
| Alias | BOE071A |
|---|---|
| Opslagtemp. | -20 ~ 60 °C |
| Bedrijfstemperatuur. | 0 ~ 50 °C |
| vibratie | - |
| Opmerkingen | eDP1.4 |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Puntsteek (mm) | 0.051×0.153 (H×V) |
| Pixelformaat | RGB Vertical Stripe |
| Pixelsteek (mm) | 0.153×0.153 (H×V) |
| Actief gebied (mm) | 293.76(H) × 165.24(V) |
| Bezel gebied (mm) | - |
| Outline Dim. (Mm) | 300.56(H) × 187.45(V) |
| Diepte (mm) | 2.3±0.1 |
| Formulierstijl | Flat Rectangle |
| Vormstijl | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Beeldverhouding | 16:9 (H:V) |
| oriëntering | Landscape type |
| Montage | Without |
| Gewicht | 215g (Max.) |
| Behandeling | - |
NV133FHM-N54 optisch Kenmerken
| Alias | BOE071A |
|---|---|
| Opslagtemp. | -20 ~ 60 °C |
| Bedrijfstemperatuur. | 0 ~ 50 °C |
| vibratie | - |
| Opmerkingen | eDP1.4 |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Puntsteek (mm) | 0.051×0.153 (H×V) |
| Pixelformaat | RGB Vertical Stripe |
| Pixelsteek (mm) | 0.153×0.153 (H×V) |
| Actief gebied (mm) | 293.76(H) × 165.24(V) |
| Bezel gebied (mm) | - |
| Outline Dim. (Mm) | 300.56(H) × 187.45(V) |
| Diepte (mm) | 2.3±0.1 |
| Formulierstijl | Flat Rectangle |
| Vormstijl | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Beeldverhouding | 16:9 (H:V) |
| oriëntering | Landscape type |
| Montage | Without |
| Gewicht | 215g (Max.) |
| Behandeling | - |
| Luminantie (cd / m²) | 300(Typ.) |
| contrast ratio | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kijk hoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Weergavemodus | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Beste zicht op | Symmetry |
| Respons (ms) | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Witte coördinaat | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Kleuren weergeven | 262K (6-bit) |
| Kleurengamma | 72% NTSC (CIE1931) |
| Witte uniformiteit | 1.25/1.67 (Typ.)(5/13 points) |
NV133FHM-N54 Electronics Feature
| Alias | BOE071A |
|---|---|
| Opslagtemp. | -20 ~ 60 °C |
| Bedrijfstemperatuur. | 0 ~ 50 °C |
| vibratie | - |
| Opmerkingen | eDP1.4 |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Puntsteek (mm) | 0.051×0.153 (H×V) |
| Pixelformaat | RGB Vertical Stripe |
| Pixelsteek (mm) | 0.153×0.153 (H×V) |
| Actief gebied (mm) | 293.76(H) × 165.24(V) |
| Bezel gebied (mm) | - |
| Outline Dim. (Mm) | 300.56(H) × 187.45(V) |
| Diepte (mm) | 2.3±0.1 |
| Formulierstijl | Flat Rectangle |
| Vormstijl | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Beeldverhouding | 16:9 (H:V) |
| oriëntering | Landscape type |
| Montage | Without |
| Gewicht | 215g (Max.) |
| Behandeling | - |
| Luminantie (cd / m²) | 300(Typ.) |
| contrast ratio | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kijk hoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Weergavemodus | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Beste zicht op | Symmetry |
| Respons (ms) | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Witte coördinaat | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Kleuren weergeven | 262K (6-bit) |
| Kleurengamma | 72% NTSC (CIE1931) |
| Witte uniformiteit | 1.25/1.67 (Typ.)(5/13 points) |
| Frame rate | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| Totaal verbruik | 4.5W (Max.) |
NV133FHM-N54 Signal Interface
| Alias | BOE071A |
|---|---|
| Opslagtemp. | -20 ~ 60 °C |
| Bedrijfstemperatuur. | 0 ~ 50 °C |
| vibratie | - |
| Opmerkingen | eDP1.4 |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Puntsteek (mm) | 0.051×0.153 (H×V) |
| Pixelformaat | RGB Vertical Stripe |
| Pixelsteek (mm) | 0.153×0.153 (H×V) |
| Actief gebied (mm) | 293.76(H) × 165.24(V) |
| Bezel gebied (mm) | - |
| Outline Dim. (Mm) | 300.56(H) × 187.45(V) |
| Diepte (mm) | 2.3±0.1 |
| Formulierstijl | Flat Rectangle |
| Vormstijl | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Beeldverhouding | 16:9 (H:V) |
| oriëntering | Landscape type |
| Montage | Without |
| Gewicht | 215g (Max.) |
| Behandeling | - |
| Luminantie (cd / m²) | 300(Typ.) |
| contrast ratio | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kijk hoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Weergavemodus | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Beste zicht op | Symmetry |
| Respons (ms) | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Witte coördinaat | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Kleuren weergeven | 262K (6-bit) |
| Kleurengamma | 72% NTSC (CIE1931) |
| Witte uniformiteit | 1.25/1.67 (Typ.)(5/13 points) |
| Frame rate | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| Totaal verbruik | 4.5W (Max.) |
| Voltage | 3.3V (Typ.) |
| Huidige voorraad | 273/364mA (Typ./Max.) |
| Consumptie | 0.9/1.2W (Typ./Max.) |
| Signaal type | eDP (2 Lanes) |
| Logische spanning | - |
| Positie | |
| toonhoogte | Pins |
| Aantal stuks | Pin Configuration |
NV133FHM-N54 backlight System
| Alias | BOE071A |
|---|---|
| Opslagtemp. | -20 ~ 60 °C |
| Bedrijfstemperatuur. | 0 ~ 50 °C |
| vibratie | - |
| Opmerkingen | eDP1.4 |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Puntsteek (mm) | 0.051×0.153 (H×V) |
| Pixelformaat | RGB Vertical Stripe |
| Pixelsteek (mm) | 0.153×0.153 (H×V) |
| Actief gebied (mm) | 293.76(H) × 165.24(V) |
| Bezel gebied (mm) | - |
| Outline Dim. (Mm) | 300.56(H) × 187.45(V) |
| Diepte (mm) | 2.3±0.1 |
| Formulierstijl | Flat Rectangle |
| Vormstijl | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Beeldverhouding | 16:9 (H:V) |
| oriëntering | Landscape type |
| Montage | Without |
| Gewicht | 215g (Max.) |
| Behandeling | - |
| Luminantie (cd / m²) | 300(Typ.) |
| contrast ratio | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kijk hoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Weergavemodus | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Beste zicht op | Symmetry |
| Respons (ms) | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Witte coördinaat | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Kleuren weergeven | 262K (6-bit) |
| Kleurengamma | 72% NTSC (CIE1931) |
| Witte uniformiteit | 1.25/1.67 (Typ.)(5/13 points) |
| Frame rate | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| Totaal verbruik | 4.5W (Max.) |
| Voltage | 5.0/12.0/21.0V (Min./Typ./Max.) |
| Huidige voorraad | 239mA (Typ.) |
| Consumptie | 2.87/3.3W (Typ./Max.) |
| Signaal type | eDP (2 Lanes) |
| Logische spanning | - |
| Positie | - |
| toonhoogte | Pins |
| Aantal stuks | 9S4P |
| Vervanging | - |
| Vorm | 4 strings |
| Levenslang | 15K(Min.) Hours |
| Backlight stuurprogramma | With LED Driver |
