Overzicht
Specificatie
NV125FHM-N41

NV125FHM-N41 Basis informatie
| panel Model | NV125FHM-N41 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.5 inch, 1920×1080 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| NV125FHM-N41 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Een andere naam | BOE06BF |
| OP temperatuur | 0 ~ 50 °C |
| ST temperatuur | -20 ~ 60 °C |
| Trillingsniveau | - |
NV125FHM-N41 optisch Kenmerken
| Een andere naam | BOE06BF |
|---|---|
| OP temperatuur | 0 ~ 50 °C |
| ST temperatuur | -20 ~ 60 °C |
| Trillingsniveau | - |
| Luminance | 300 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 700:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Goed zicht op | Symmetry |
| Reactiesnelheid | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Kijk hoek | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | HADS, Normally Black, Transmissive |
| chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Ondersteuning kleur | 262K (6-bit) |
| Gamma | 50% NTSC (CIE1931) |
| Witte variatie | 1.25/1.54 (Max.)(5/13 points) |
NV125FHM-N41 mechanische Kenmerken
| Een andere naam | BOE06BF |
|---|---|
| OP temperatuur | 0 ~ 50 °C |
| ST temperatuur | -20 ~ 60 °C |
| Trillingsniveau | - |
| Luminance | 300 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 700:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Goed zicht op | Symmetry |
| Reactiesnelheid | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Kijk hoek | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | HADS, Normally Black, Transmissive |
| chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Ondersteuning kleur | 262K (6-bit) |
| Gamma | 50% NTSC (CIE1931) |
| Witte variatie | 1.25/1.54 (Max.)(5/13 points) |
| Aantal pixels | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Arrangement | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (B x H) | 0.048×0.144 mm |
| Pixelsteek (B × H) | 0.144×0.144 mm |
| Actieve weergave | 276.48(W)×155.52(H) mm |
| Overall Dim. | 290.5(W)×180.9(H) mm |
| Bezel opening | - |
| Totale diepte | 3.00 (Max.) mm |
| Vorm Vorm | Flat Rectangle |
| oriëntering | Landscape type |
| Beeldverhouding (W: H) | 16:9 |
| Vormstijl | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Massa | 230g (Max.) |
| Oppervlakte | Antiglare |
NV125FHM-N41 Signal Interface
| Een andere naam | BOE06BF |
|---|---|
| OP temperatuur | 0 ~ 50 °C |
| ST temperatuur | -20 ~ 60 °C |
| Trillingsniveau | - |
| Luminance | 300 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 700:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Goed zicht op | Symmetry |
| Reactiesnelheid | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Kijk hoek | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | HADS, Normally Black, Transmissive |
| chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Ondersteuning kleur | 262K (6-bit) |
| Gamma | 50% NTSC (CIE1931) |
| Witte variatie | 1.25/1.54 (Max.)(5/13 points) |
| Aantal pixels | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Arrangement | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (B x H) | 0.048×0.144 mm |
| Pixelsteek (B × H) | 0.144×0.144 mm |
| Actieve weergave | 276.48(W)×155.52(H) mm |
| Overall Dim. | 290.5(W)×180.9(H) mm |
| Bezel opening | - |
| Totale diepte | 3.00 (Max.) mm |
| Vorm Vorm | Flat Rectangle |
| oriëntering | Landscape type |
| Beeldverhouding (W: H) | 16:9 |
| Vormstijl | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Massa | 230g (Max.) |
| Oppervlakte | Antiglare |
| Invoerstroom | TBD |
| Ingangsspanning | 3.3V (Typ.) |
| Consumptie | 1.2W (Max.) |
| Signaalinterface | eDP (2 Lanes) |
| Positie | |
| toonhoogte | Pins |
| Bedrag | Pin Assignment |
NV125FHM-N41 backlight System
| Een andere naam | BOE06BF |
|---|---|
| OP temperatuur | 0 ~ 50 °C |
| ST temperatuur | -20 ~ 60 °C |
| Trillingsniveau | - |
| Luminance | 300 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 700:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Goed zicht op | Symmetry |
| Reactiesnelheid | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Kijk hoek | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | HADS, Normally Black, Transmissive |
| chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Ondersteuning kleur | 262K (6-bit) |
| Gamma | 50% NTSC (CIE1931) |
| Witte variatie | 1.25/1.54 (Max.)(5/13 points) |
| Aantal pixels | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Arrangement | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (B x H) | 0.048×0.144 mm |
| Pixelsteek (B × H) | 0.144×0.144 mm |
| Actieve weergave | 276.48(W)×155.52(H) mm |
| Overall Dim. | 290.5(W)×180.9(H) mm |
| Bezel opening | - |
| Totale diepte | 3.00 (Max.) mm |
| Vorm Vorm | Flat Rectangle |
| oriëntering | Landscape type |
| Beeldverhouding (W: H) | 16:9 |
| Vormstijl | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Massa | 230g (Max.) |
| Oppervlakte | Antiglare |
| Invoerstroom | - |
| Ingangsspanning | 5.0/12.0/21.0V (Min./Typ./Max.) |
| Consumptie | 2.0W (Max.) |
| Signaalinterface | eDP (2 Lanes) |
| Positie | - |
| toonhoogte | Pins |
| Bedrag | 5S6P |
| Lamp type | WLED |
| Uitwisseling | - |
| Lamp vorm | 6 strings |
| Levensduur van de lamp | 15K(Min.) (Hours) |
