N141C3-L08

| panel Model | N141C3-L08 |
|---|---|
| panel Brand | CMO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1440×900 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| N141C3-L08 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 303.48×189.675 mm |
| schets | 319.5×205.5×5.5 mm |
| Vormstijl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Oppervlakte | Antiglare, Hard coating (3H) |
| contrast ratio | 600:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 262K (6-bit) |
| Reactietijd | 3/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kijk hoek | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalinterface | LVDS (2 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Ingangsspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van CMO N141C3-L08.
CMO N141C3-L08 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CMO N141C3-L08 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CMO N141C3-L08 of andere CMO LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CMO N141C3-L08 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
CMO N141C3-L08 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CMO N141C3-L08 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CMO N141C3-L08 of andere CMO LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CMO N141C3-L08 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "N141C3-L08"
- CMO N141C3-L08
- N141C3-L08 datasheet
- N141C3-L08-afbeelding
- N141C3-L08 prijs
- N141C3-L08-distributeur

