LTM019A73

| panel Model | LTM019A73 |
|---|---|
| panel Brand | Toshiba Matsushita |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.9 inch, 176×220 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LTM019A73 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 30.1×37.6 mm |
| schets | 36.3×50 mm |
| Oppervlakte | |
| contrast ratio | 300:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 262K (6-bit) |
| Reactietijd | 40/40 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kijk hoek | 35/35/45/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp type | 3 pcs WLED |
| Signaalinterface | CPU |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van Toshiba Matsushita LTM019A73.
Toshiba Matsushita LTM019A73 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Toshiba Matsushita LTM019A73 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Toshiba Matsushita LTM019A73 of andere Toshiba Matsushita LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Toshiba Matsushita LTM019A73 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
Toshiba Matsushita LTM019A73 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Toshiba Matsushita LTM019A73 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Toshiba Matsushita LTM019A73 of andere Toshiba Matsushita LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Toshiba Matsushita LTM019A73 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "LTM019A73"
- Toshiba Matsushita LTM019A73
- LTM019A73 datasheet
- LTM019A73-afbeelding
- LTM019A73 prijs
- LTM019A73-distributeur

